HomeWładzeStatutCeleAktualnościDokumentyGaleriaKontakt
Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Przemysłowych
Tworzymy nowe standardy
Członkowie Wspierający
Europejska Fundacja Firm Izolacyjnych
Europejska Fundacja Izolacji Przemysłowych
Zachęcamy do zapoznania się z projektem (E.I.I.F.) - Europejskiej Fundacji Izolacji Przemysłowych
Wydarzenia
11 grudnia 2017
VII Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych

To już kolejne, tym razem VII Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych.

 

 

11. października b.r. młodzi przedstawiciele branży izolacji przemysłowych stanęli do boju o tytuł Mistrza Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Wzorem poprzednich lat, zawody odbyły się w Krakowie, stając się tym samym już tradycyjnie integralną częścią III Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION. Głównym organizator wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Przemysłowych.
Nim zawodnicy przystąpili do rywalizacji, zostali poinformowani o zasadach współzawodnictwa.

 

 

Po chwilach poświęconych dla paparazzi oraz po kilku ciepłych i zagrzewających do walki słowach z ust przedstawicieli zarządu PSWiP i opiekunów, zawodnicy rozpoczęli kilkugodzinne zmagania.

Przygotowane zadania praktyczne obejmowały montaż najpopularniejszych materiałów stosowanych w branży izolacyjnej. Smaku dodały samodzielnie wykonane na miejscu płaszcze z blachy.


Wszyscy zawodnicy zgodnie stwierdzali, że udział w zawodach jest swojego rodzaju wyróżnieniem oraz nieformalnym zobowiązaniem do godnego reprezentowania zarówno siebie, swojego partnera z zespołu oraz przedsiębiorstwa. Warto w tym miejscu nadmienić, że uczestnikami Mistrzostw mogą być pracownicy firm członkowskich Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Przemysłowych, spełniający, określone w regulaminie, kryteria. Na starcie tegorocznych rozgrywek pojawiły się dwa przedsiębiorstwa: Kaefer S.A. oraz Bohle Polska Sp. z o.o. Każde z nich, wyłoniło w wewnętrznych eliminacjach swoich kandydatów, formując łącznie 3 zespoły dwuosobowe.  

 

W trakcie rywalizacji zawodnicy byli wspierani przez licznie przybyłych gości targów.

 

Gorącymi kibicami rywalizacji stali się licznie przybyli uczniowie zawodów monter i blacharz izolacji przemysłowych, dla których była okazja przekonać się jak radzą sobie z zadaniami ich starsi i bardziej doświadczeni koledzy.

 

 

Zwycięzcami VI Mistrzostw Polski Monterów Izolacji Przemysłowych zostali: – Krzysztof Bigos i Grzegorz Macheta przedstawiciele firmy Kaefer S.A. Miejsce drugie przypadło Panom Tomasz Wrona i Sebastian Gaczoł także z Kaefer S.A. na trzecim miejscu uplasował się zespół  w składzie Piotr Buszek i Adrian Rega z firmy BOHLE Sp. z o.o.

 

 

Panom Krzysztof Bigos i Grzegorz Macheta przypadnie więc zaszczyt reprezentowania Polski w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy w Kolonii w tej samej kategorii. Z pewnością wszyscy będziemy im kibicować i trzymać za nich kciuki.

POWODZENIA!

 

 

 

 

 
 
Copyright 2009 Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Przemysłowych
Created by Netventure