HomeWładzeStatutCeleAktualnościDokumentyGaleriaKontakt
Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Przemysłowych
Tworzymy nowe standardy
Członkowie Wspierający
Europejska Fundacja Firm Izolacyjnych
Europejska Fundacja Izolacji Przemysłowych
Zachęcamy do zapoznania się z projektem (E.I.I.F.) - Europejskiej Fundacji Izolacji Przemysłowych
FESI to europejska platforma stowarzyszająca firmy w sektorze izolacji. Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Przemysłowych jest członkiem FESI.

AKTUALNOŚCI FESI

Wydarzenia
06 czerwca 2018
Nasi po raz kolejny na podium!
 

Miło nam poinformować Państwa, że po raz kolejny Polska i Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Przemysłowych było reprezentowane na Mistrzostwach Europy Wykonawców Izolacji Przemysłowych, które odbywały się w dniach 16-17.05.2018 w Kolonii.

W składzie polskiej drużyny wystąpili Panowie Krzysztof Bigos i Grzegorz Machota, którzy w ubiegłym roku wygrali krajowe zmagania monterów izolacji przemysłowych. Po kilku miesiącach przygotowań, tym razem w Kolonii, nasza reprezentacja walczyła o tytuł najlepszej drużyny monterów izolacji przemysłowych w Europie, a nie było łatwo, ponieważ w zmaganiach brały udział doświadczone zespoły monterów  z  Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji,  Austrii, Szwajcarii, Danii oraz Irlandii.

 

 

Zdobyliśmy 3 miejsce!

Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, tym bardziej Gratulujemy Panom osiągniętego wyniku!

 

 

Zachęcamy nowe firmy do członkostwa w naszym Stowarzyszeniu. Może w kolejnej edycji Mistrzostw Europy Monterów Izolacji Przemysłowych, to Państwa drużyna będzie na podium.

 

 

Zdjęcia: Reed Exhibitions Deutschland GmbH

 
 
Copyright 2009 Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Przemysłowych
Created by Netventure